Kariyer 19 ARALIK 2011 / 15:32

Cloudturk’ün yeni Stratejik Pazarlama ve İş Geliştirme Uzmanı Hazer Çetinkaya oldu

Atamayla birlikte Cloudturk daha dinamik bir şekilde değişen fırsatlar karşısında sürekli olarak güncellenen sunucuları ile değişime kolaylıkla adapte olabilme hedefini yerine getirmeyi amaçlıyor.Cloudturk, Pazarlama ve İş Geliştirme Uzmanı olarak Hazer Çetinkaya’yı atadı. Bu sayede, Cloudturk daha dinamik bir şekilde değişen fırsatlar karşısında sürekli olarak güncellenen sunucuları ile değişime kolaylıkla adapte olabilme hedefini yerine getirmeyi amaçlıyor.

Hazer Çetinkaya kimdir?

TED Ankara Koleji’nden 2003 yılında mezun olan Hazer Çetinkaya, aynı yıl girdiği Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Daha önce Havelsan’da Sistem Mühendisliği Donanım Konfigürasyon Uzmanı olarak çalışan Çetinkaya, İngilizce, Almanca ve İspanyolca biliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun