Kariyer 18 MAYIS 2011 / 09:52

Cisco Advanced Services eğitimleri artık Türkçe

AcademyTech, şimdiye kadar Türkiye’de sadece yabancı eğitmenler tarafından İngilizce olarak verilen Cisco Advanced Services eğitimlerini Türk eğitmenlerle, Türkçe olarak vermeye başladı.Cisco Eğitim Çözümleri İş Ortağı (CLSP) AcademyTech, Cisco Advanced Services eğitimlerini Türkçe olarak vermeye başladı. Şimdiye kadar sadece yabancı eğitmenler tarafından İngilizce olarak verilen bu eğitmenler artık AcademyTech’in Türk eğitmenleri tarafından orijinal eğitim materyalleri kullanılarak Türkçe olarak anlatılacak.

Cisco’nun üst uç anahtarlama çözümleri Nexus ailesi, IPv6, Datacenter Blade Server, IOS-XR, 6500 ailesi gibi Advanced Services olarak adlandırılan teknolojilerin eğitimleri talepler doğrultusunda AcademyTech’in İstanbul Maslak ve Ankara şubelerinde düzenlenecek.

Türkiye bilgi ve iletişim teknolojileri pazarının çok hızlı bir büyüme içinde olduğunu söyleyen AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız, “Pazar geliştikçe advanced services olarak adlandırılan teknolojilere olan talep de artıyor. Bu konudaki eğitim açığını ise yurtdışından getirdiğimiz eğitmenlerle karşılıyorduk. Yabancı eğitmen hem maliyetleri yükseltiyor hem de müşterilerimizin talep ettiği esneklikleri sunamıyordu. AcademyTech olarak Cisco Advanced Services alanındaki potansiyeli değerlendirerek bu konuya yatırım yapmayı ve kendi eğitmen kadromuzun bu konuda eğitme kararı aldık. Sonuçta artık Cisco Advanced Services eğitimleri AcademyTech’in Türk eğitmenleri tarafından Türkçe olarak veriliyor. Hem öğrencilerimiz Türkçe olarak konuları daha iyi anlıyor hem de eğitmenlerle çok daha verimli bir iletişim kurabiliyorlar” dedi.

AcademyTech’in Türkçe olarak verdiği Cisco Advanced Server Eğitimleri:

• Cisco 6500 Switch ve FWSM, NAM Eğitimleri

• Cisco Nexus 7000, 5000, 2000, 1000v Eğitimleri

• Cisco Datacenter Blade Server Eğitimleri

• Cisco ACE, GSS Eğitimleri

• Cisco NAC, MARS Eğitimleri

• Cisco IPv6 Eğitimleri

• Cisco IOS-XR Eğitimleri

• Cisco CRS-1, ASR9000 Eğitimleri

• Cisco SCA Eğitimleri

• Cisco CCIE 360 Eğitimleri
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun