Kariyer 28 EKİM 2008 / 15:28

CETECH VE ADTECH’e yeni genel koordinatör

CETECH ile ADTECH şirketlerinin yeni genel koordinatörü Gamze Olgun Parıldamış oldu.

CETECH ile ADTECH şirketlerinin yeni genel koordinatörü Gamze Olgun Parıldamış oldu.


Gamze Olgun Parıldamış yeni görevi kapsamında bilgi ve eğlence servisleri alanda faaliyet gösteren CETECH ile 12.000 sitelik web ortağı ağına sahip sayısal platform ADTECH şirketlerinin tüm faaliyetlerinin yürütülmesinden ve yeni pazar stratejilerinin yaratılmasından sorumlu olacak.


 


Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü mezunu olan Gamze Olgun Parıldamış, daha sonra İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yöneticiliği üzerine yüksek lisans eğitim aldı. İş hayatına Borusan Holding A.Ş.’de Operasyon Uzmanı olarak başlayan Parıldamış, daha sonra sırasıyla Byte & Muhsinoğlu firmasında Sistem Uzmanı, Logobase firmasında Kanal İlişkileri Yöneticisi, Microsoft Türkiye’de İş Geliştirme Müdürü ve MCSP/SD Program Yöneticisi, Sun Microsystems Türkiye firmasında Orta Ölçekli Kurumlar Satış Müdürü ve Kanal Satış Müdürü ve son olarak da Cybersoft İstanbul firmasında Satış ve Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. Gamze Olgun Parıldamış, 2007 yılının Ağustos ayından bu yana ise Leadcom Türkiye firmasında Satış ve Pazarlama Ülke Müdürü olarak çalışıyordu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun