Kariyer 27 ŞUBAT 2013 / 10:13

CEO Club toplantısında kadın yönetici olmanın farklılıkları masaya yatırıldı

Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen 2013’ün ilk CEO Club toplantısında, Türkiye’nin öncü şirketlerinin kadın yöneticileri, iş dünyasında kadın yönetici olmanın getirdiği farkları ele aldı.
Conrad İstanbul’da düzenlenen ve iş dünyasında kadın farkını birçok açıdan ele alan panel Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş, Vodafone Türkiye Pazarlama İletişimi ve Kurumsal Çeşitlilik Direktörü Gizem Keçeci ve General Electric CEO’su Canan Özsoy’un açılış konuşmalarıyla başladı.

CEO Clup Başkanı Akın Öngör moderatörlüğünde düzenlenen “Kadın Liderler Zirvesi: Yönetimde Kadın Farkı” panelinde; Tat Konserve Genel Müdürü Arzu Aslan Kesimer, AvivaSa CEO’su Meral Eredenk, Citibank Türkiye Genel Müdürü Serra Akçaoğlu ve Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur Okyay gibi iş dünyasının önemli yöneticileri konuşmacı olarak yer aldı.

İş dünyasına kadın katılımının son dönemdeki durumu, şirketlerin kadın istihdamı konusundaki yol haritaları ve kadın liderlerin iş dünyasında yarattığı farkların masaya yatırıldığı panel, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’nın kapanış konuşması ile sona erdi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun