Kariyer 01 ARALIK 2015 / 16:10

Callus yönetim kadrosunu güçlendiriyor

Callus, Yönetim kadrosunda önemli bir atılım gerçekleştirerek, Çağrı Merkezi Sektörü’nün deneyimli ismi Vildan Çal Özel’i Satış ve Müşteri İlişkileri Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna atadı.

İş yaşamına, 1996 yılında Netaş/Nortel Networks firmasında Sistem Planlama Mühendisi olarak başlayan Vildan Çal Özel, 2001-2006 yılları arasında Avea iletişim Hizmetleri’nde CRM çözümlerinden sorumlu farklı pozisyonlarda görev aldı. Daha sonra Turkcell Global Bilgi’de IT Portföy Yönetimi Müdürü görevine atanan Vildan Çal Özel, 2011’den itibaren aynı firmada  yurtdışı satış, iş geliştirme ve operasyon yönetiminden sorumlu idi. 

1 Kasım 2015 itibariyle yeni görevine başlayan Özel, telekomünikasyon sektöründeki kariyer çizgisine Callus’ın müşteri deneyimi yönetimi, tele satış, teknik destek, servis büro ve arşiv hizmetleri alanlarında sunduğu çözüm portföyüne yönelik yeni projeler ile devam edecek. 
ETİKETLER : Vildan Çal Özel callus
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun