Kariyer 17 ARALIK 2008 / 17:07

BTvizyon Ankara toplantısı gerçekleşti

İnterpromedya tarafından düzenlenen BTvizyon toplantıları bugün Ankara Sheraton Hotel’de gerçekleştirildi.

İnterpromedya tarafından düzenlenen BTvizyon toplantıları bugün Ankara Sheraton Hotel’de gerçekleştirildi.


Ankara - Özel sektör, kamu ve üniversitelerden BT yöneticileri ve üst düzey yöneticiler katılarak son gelişmeleri profesyonellerin ve uzmanların farklı bakış açılarıyla dinleme fırsatı buldu.
2002 yılından beri Türkiye çapında kesintisiz devam eden sektöre yön veren BTvizyon Toplantıları’nda şirketler ve kurumlar deneyimlerini, yenilikleri, ürünlerini ve çözümlerini katılımcılarla ortak bir platformda paylaştı. Toplantılarda, katılımcılar ayrıca iletişim ve bilgi teknolojilerinde gelişim, rekabet gücü ve verimlilik sağlamanın yollarını tartıştı.
Dört farklı salonda gerçekleştirilen paralel oturumlarda, kurumsal güvenlik çözümleri ve yeni tehditler, yeni nesil iletişim teknolojileri ve kurumsal iletişim çözümleri, iş sürekliliği, kurumsal kaynak planlama, uygulama erişimi ve optimizasyonu ile doküman yönetimi konularında sunumlar yapıldı. Paralel oturumlarda Kaspersky, Symantec, McAfee, Academytech, Bosch Güvenlik Sistemleri, ITway, Avaya, İşNet, Karel, Siemens EC, IFS Türk, Bilişimcim, F5/Prolink, BSI, Canon Eurasia, KodA ve KOSGEB katılımcılara ev sahipliği yaptılar.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun