Kariyer 04 ŞUBAT 2010 / 09:07

BSH Ev Aletleri'nde yeni isim

BSH Ev Aletleri, kurumsal iletişim faaliyetlerini yönetmek üzere Burçin Girit'i bünyesine kattı.

BSH Ev Aletleri, kurumsal iletişim faaliyetlerini yönetmek üzere Burçin Girit'i bünyesine kattı.


Bosch, Siemens, Profilo ve Gaggenau markalarını bünyesinde barındıran BSH Ev Aletleri'nin kurumsal iletişim faaliyetlerini, iletişim alanında deneyimli bir isim olan Burçin Girit yürütecek.

Daha önce Intel, Accenture, Avea gibi dinamik şirketlerin iletişiminden sorumlu olan Burçin Girit, deneyimini BSH Ev Aletleri için aktive edecek.

1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden, 1995'te ise Emerson College İşletme ve İletişim Yüksek Lisans programından mezun olan Girit, Intel'de Türkiye ve Ortadoğu'dan sorumlu Halkla İlişkiler Müdürü, Accenture'da Pazarlama İletişim Direktörü ve AVEA'da Basın ve Sponsorluk Müdürü olarak görev yaptı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun