Kariyer 28 TEMMUZ 2009 / 07:54

Bölge CFO’luğuna Türk yönetici

Burak Özer, bölgede yeni bir göreve atandı.

Burak Özer, bölgede yeni bir göreve atandı.


Xerox’un Orta ve Doğu Avrupa ile İsrail ve Türkiye'yi kapsayan bölgede 10 ülkenin yer aldığı uluslararası organizasyonunun finans grubu başkanlığına (CFO) Burak Özer getirildi. Özer, yeni görevinde sorumlu olduğu bölgede yer alan ülkeler; Türkiye, İsrail, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Slovakya, Slovenya, Romanya, Moldova ve Polonya  olarak sıralanıyor.


Xerox’daki kariyerine 1997 yılında finansal analist olarak başlayan Özer, ardından Xerox Türkiye Finansal Planlama Yöneticisi oldu. Çeşitli finans görevlerinde bulunan Özer, 2001 yılında Xerox’un ABD'deki genel merkezine finans müdürü olarak atandı. Xerox Türkiye Finans Direktörü olarak 2003 yılında Türkiye’ye dönen Özer, 2007 yılından bu yana Xerox DMO (Gelişen Pazarlar Operasyonu) Finansal Planlama ve Raporlama Direktörü olarak Londra ofisinde çalışıyordu. Özer yeni görevini de Xerox’un Londra bölge ofisinden yürütecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun