Kariyer 17 HAZİRAN 2013 / 15:00

Bircom Satış Direktörü Serkan Selçuk oldu

İletişim teknolojileri şirketlerinden Bircom, satış direktörlüğü görevine Serkan Selçuk getirildiği duyurdu.Deneyimli isimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam eden Türkiye’nin önde gelen iletişim teknolojileri şirketlerinden Bircom’da, Serkan Selçuk Satış Direktörü olarak atandı. Selçuk, Bircom’un kurumsal müşterilerine yönelik olarak sunduğu iletişim çözümlerinin satışından sorumlu ekibi yönetecek.

Serkan Selçuk kimdir?

Profesyonel kariyerine Genel Sigorta’da Ekip Lideri olarak başlayan Serkan Selçuk, daha sonra geçtiği Garanti Sigorta’da İstanbul ve Adana Bölge Müdürlüğü gibi çeşitli görevlerde bulundu. Ardından, HSBC ve Allianz tarafından ortak yürütülen sigorta projesinde Saha Satış Destek Müdürü olarak görev yapan Selçuk, sonrasında Allianz’da Türkiye Direkt Satış Ofisleri Müdürü olarak çalıştı. Burada 450 satış personeli, 25 Bölge Yönetmeni ve 10 Bölge Müdürü’nden oluşan bir ekibi yöneten Selçuk, Bircom’a geçmeden önce Beta Optik’te Satış Müdürü olarak görev yapmaktaydı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun