Kariyer 10 MART 2016 / 11:25

BimSA, genç yeteneklere kariyer fırsatı sunuyor

Bilişim sektörüne yeni gençler katmayı hedefleyen BimSA, Genç Yetenek Programı adı altında bir atılım yapıyor.

Türkiye'nin önde gelen teknoloji firmalarından BimSA, bilişim sektöründe kariyer yapmak isteyen gençlere Genç Yetenek Programı ile fırsat sunuyor. BimSA - Sabancı Üniversitesi Kariyer ve Staj Ofisi ile ortaklaşa başlattığı bu program ile öğrenciler BimSA'da yarı zamanlı çalışabiliyorlar. Bu programın diğer üniversitelere de yayılacağı söyleniyor.

İlk etapta Sabancı Üniversitesi ile başlayan programa bu üniversitenin 3. ve 4. sınıflarında veya yüksek lisansta okuyan öğrenciler katılabiliyor. Mülakatlar, kişilik envanterleri ve genel yetenek sınavlarından geçirilen öğrenciler, Mart'ta gerçekleşecek oryantasyon ve işbaşı eğitimlerinin ardından BimSA'da aktif olarak çalışmaya başlayabilecekler. Mayıs'a kadar devam eden programda başarılı olan öğrenciler BimSA'da tam zamanlı çalışmaya başlayabilecekler.

Öğrencilerin BimSA'da yarı zamanlı çalışılabilecek programlar şu şekilde:

-Yazılım geliştirme
-Sistem ve altyapı (Microsoft sistemleri, Unix / Linux sistemleri)
-Ağ ve güvenlik
-Ortakatman (SAP, Basis, veritabanı)
- SAP danışmanlığı
-Satış
-GRC ve proje yönetimi
-Kurumsal çözümler direktörlüğü 
-Pratis
-Edoksis
-HRWeb

Programa katılmak isteyen öğrencilerin en çok yer almak istedikleri üç bölümü ve özgeçmişlerini gencyetenek@bimsa.com adresine göndermeleri gerekiyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun