Kariyer 13 MART 2012 / 08:54

Bilişim teknolojileri Yıldız Teknik Üniversitesi’nde konuşulacak

Bilişim teknolojileri İLTEK Günleri'nde konuşulacak

27-29 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek 7.İLTEK Günleri sayesinde öğrenciler ile sektörün öncü şirketleri doğrudan bir araya geliyor.Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü, 27-28-29 Mart 2012 tarihlerinde 7. İLTEK (İletişim ve Bilişim Teknolojileri) Günleri etkinliğini gerçekleştiriyor.

YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü altı senedir düzenlediği "İLTEK Günleri" 'nde iletişim, bilişim ve teknoloji sektörlerinin öncü firmalarını Yıldız Teknik Üniversitesi’nde ağırlıyor, organizasyon boyunca çeşitli seminer ve paneller ile sektörü mercek altına alıyor.

Btnet.com.tr’nin de basın sponsoru olduğu 7. İLTEK Günleri bu sene Turkcell Akademi’nin platin sponsorluğunda gerçekleşiyor. Ayrıca Aneltech altın sponsor, Bircom gümüş sponsor, Inspark destek sponsor olarak etkinliğe destek veriyor. IBM, Microsoft, Intel, Yandex, Tübitak, Cisco, TTNet gibi şirketler de etkinlikte Bulut Bilişim , Mobil Uygulamalar, Sağlıkta Bilişim ve telekomünikasyon sektöründeki son teknolojiler hakkında detaylı bilgiler vermesi planlanıyor.

Bu yıl e-ticaret paneli de gerçekleştirilecek

7. İLTEK Günleri kapsamında gerçekleşen Bilişim Paneli, Telekomünikasyon Paneli ve CEO Forum’un yanı sıra bu yıl E-Ticaret Paneli de gerçekleştilmesilmesine karar verildi. Bilişim panelinde Türkiye Bilişim Derneği, telekomünikasyon panelinde Turkcell Teknoloji ve TTNet gibi şirketler, CEO Forum’da Toshiba Türkiye Genel Müdürü Aytaç Biter, Bircom’un Genel Müdürü Burçin Bircanoğlu, Qualcomm Türkiye Genel Müdürü Barış Ruacan, e-ticaret panelin de ise E-Ticaret İşletmecileri Derneği katılım gösterecek.

İLTEK Günleri bu sene etkinlik kayıtlarını, internet üzerinden alıyor. 7. İLTEK Günleri’ne http://www.iltekgunleri.org adresi üzerinden kaydınızı yaptırabilir ve şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Ayrıca Facebook’tan evente katılarak da gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. http://www.facebook.com/events/228015190628229/
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun