Kariyer 01 HAZİRAN 2011 / 13:57

BenQ Türkiye'nin yeni genel müdürü Deniz Öztaş oldu

BenQ Asia Pasific Corporation Türkiye'den gönderilen bilgiye göre, ekibinin yeni Genel Müdürü Deniz Öztaş bugün itibariyle görevine başladı.

Açıklamada, "Dijital odaklanma çağının dünyaca tanınan benzersiz 'Eğlence Önemlidir' felsefesi ile tasarlanan yeni ürünleri ve teknolojileri tecrübeli ekibi ile yeni dönemde de tüketicilerin beğenisine sunulmaya devam edilecektir" ifadelerine yer verildi.

Deniz Öztaş kimdir?

1991 yılında TED Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra eğitim hayatına ODTÜ Makine Mühendisliğinde devam etti. ODTÜ MBA yükses lisansını sürdürürken Epa Endüstri Pazarlama’da Satış Mühendisliği görevini yürüttü. 2000-2008 yılları arasında Samsung Türkiye Ofisi ve Anadolu Elektronik-Samsung’da Pazarlama Müdürlüğünü üstlendi. 2008-2011 yılları arasında LG Türkiye Ofisi Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev yapmış olan Deniz Öztaş evli ve iki çocuk babasıdır.
ETİKETLER : benq benq türkiye
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun