Kariyer 03 ARALIK 2014 / 11:37

Batuhan Manzakoğlu Lenovo’da cep telefonundan sorumlu olacak

Motorola Mobility satın almasının ardından dünyada üçüncü büyük akıllı telefon üreticisi konumuna yükselen Lenovo, Türkiye’de de sektörün en deneyimli isimlerinden Batuhan Manzakoğlu’nu kadrosuna kattı.

Mobil Bilişim ve Teknoloji alanında büyük bir deneyime sahip olan ve sektörün önemli isimlerinden Batuhan Manzakoğlu, Lenovo’da cep telefonundan sorumlu olacak. 1972 doğumlu olan Manzakoğlu İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nü bitirdikten sonra Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yaptı.


Son olarak BlackBerry Türkiye Satış Müdürü olarak görev yapan Batuhan Manzakoğlu’nun kariyerinde LG Electronics, Kodak, Sony Ericsson ve Telsim gibi önemli şirketlerde yaptığı başarılı çalışmalar bulunuyor. Evli ve iki çocuk babası olan Manzakoğlu İngilizce, Fransızca ve Almanca biliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun