Kariyer 08 EYLÜL 2016 / 14:55

Basistek’te iki yeni atama

Basistek Bilgi Teknolojileri iki yeni görevlendirmeyle ekibini büyüttü. Elif Serttaş Big Data Ürünlerinden Sorumlu Satış Müdürü, Tuba Ergün ise Proje Yöneticisi olarak görev alacak.


Elif Serttaş, Eylül ayı itibari ile Basistek’in “Big Data Ürünlerinden Sorumlu Satış Müdürü” olarak göreve başladı. Bilişim sektöründe CA, BTbilgi ve Natek gibi şirketlerin satış ve pazarlama bölümlerinde çalışan Elif Serttaş’ın uzmanlıkları arasında satış, ürün pazarlama ve danışmanlık alanları yer alıyor. Bilişim ihtiyaçlarının analizi konusunda deneyim sahibi olan Elif Serttaş son iki yılda piyasada tecrübe edilen Big Data çözümleri konusunda ciddi bir birikime sahiptir. 2016 Eylül ayı itibariyle de Basistek Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş.’de “Big Data Ürünlerinden Sorumlu Satış Müdürü”  olarak yeni görevine başlayan Serttaş, Big Data başlığında, bankacılık ve sigortacılık sektör müşterilerinin şirket stratejilerine en uygun ürün ve çözümlerinin satış ve pazarlamasından sorumlu olacak.
 
Tuba Ergün ise yine aynı dönemde Basistek Bilgi Teknolojilerinde “Proje Yöneticisi” olarak göreve başladı. Endüstri Mühendisi olan Tuba Ergün, İstanbul Üniversitesi'nde İşletme Yüksek Lisansı yaptıktan sonra 1998 yılında Ak Yatırım Menkul Değerler’de iş hayatına atıldı. İş Geliştirme, Proje Yönetimi, Alternatif Dağıtım Kanalları Yönetimi, Satış&Pazarlama alanlarında deneyimleri bulunan Ergün son olarak Data Market Bilgi Teknolojileri'nde Kurumsal Performans ve Pazarlama Yöneticisi olarak görev yaptı. Türkiye ve yakın coğrafyadaki kurumsal firmalarına Bilgi teknolojileri yönetimi ve izleme konularında danışmanlık hizmeti sunan Basistek Bilgi Teknolojileri, proje yönetim ekibini de hızla büyütmeye devam edeceğini açıkladı.