Kariyer 17 EKİM 2012 / 15:52

Başarılı stratejilerin anahtarı: Yenilikçi iş çözümleri

Medyasoft, iş ortaklarıyla birlikte geliştirdiği yeni nesil iş çözümlerini sektörde fark yaratmak, iş süreçlerini hızlandırıp, etkin yönetmek isteyen İstanbullu KOBİ, kamu ve eğitim kurumlarına tanıttı.

‘KOBİ’ler için iş çözümleri’ turunun üçüncü durağı İstanbul’da KOBİ’ler, kamu kurumları ve akademisyenler ile bir araya gelen şirket, sektöründe fark yaratmak, günlük iş süreçlerini etkin bir şekilde yürütüp yönetmek isteyen kurum ve kuruluşlar için özel bir program hazırladı.

Şirket, İstanbul’daki etkinliğinde bilişim dünyasının dev markaları Adobe, SAP, Kaspersky ve Wacom ile KOBİ’lerin yanı sıra kamu ve eğitim kurumlarının yöneticilerine yeni nesil iş çözümlerini tanıttı. Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer ve Sentim Bilişim Genel Müdürü İffet Polat’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda, SAP yükseköğrenim çözümleri, üniversitelerde yazılım eğitimleri, dijital tablet yayıncılığı, uzaktan eğitim ile hızlı içerik hazırlama platformu, eğitimde interaktif ekran ve tablet çözümleri ile güvenlik çözümleri katılımcılarla paylaşıldı.Konuyla ilgili konuşan Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer, iş dünyasının rekabetçi pazar koşullarında, sektörde fark yaratmak ve kârlılığı artırmak için hızlı ve doğru stratejilerin ancak yeni nesil iş teknolojileriyle gerçekleşebileceğine dikkat çekti. Taşer, Türkiye’nin dünyanın dev ekonomileri arasında yer alabilmesi için KOBİ’lerin büyük önem taşıdığını belirtirken, KOBİ’lerin de ellerindeki bilgi ve veriyi değere dönüştürmeleri, hızlı ve çevik karar alabilmeleri için doğru bilişim yatırımı yapmaları gerektiğinin altını çizdi.

Toplantıda yeni nesil iş teknolojilerinin sadece KOBİ’ler için değil kamudan eğitim sektörüne kadar her alanda büyük önem taşıdığına dikkat çeken İhsan Taşer, yeni nesil ş teknolojileri bilgi paylaşımından kurum içi iletişime kadar şirket içindeki tüm birimlerin bilgiyi tek bir havuzdan yönetmesine olanak tanıdığını ifade etti. Yeni nesil iş teknolojilerini İstanbul’da da iş ortaklarımızla paylaşmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Taşer, etkinliği önümüzdeki günlerde Türkiye ekonomisine güç veren İzmir ve Kahramanmaraş’ta devam ettireceklerine vurgu yaptı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun