Kariyer 03 MAYIS 2010 / 07:24

Bahar geldi haydi etkinliğe

Okan Üniversitesi BTnet'in de sponsor olduğu ilk Kariyer Günleri'ni düzenliyor.

Okan Üniversitesi BTnet'in de sponsor olduğu ilk Kariyer Günleri'ni düzenliyor.


Bahar aylarının gelmesi ile üniversitelerin yoğun etkinlik programlarına bir yenisi Okan Üniversitesi'nden geliyor. 3-4-5-6-7 Mayıs 2010 tarihlerinde Kariyer Günleri başlıyor.

Okan Üniversite ile Türkiye Bilişim Derneği'nin işbirliği ile bilişim dünyasıyla ilgili öğrenciler bilgilendirilmek isteniyor. İlk kez düzenlenen Kariyer Günleri'ndeki amaç, sektörü genel olarak ele alarak öğrencilere farklı sektör ile iş alanlarının bilincini yaratmak olacak. Bilişime Odaklı Kariyer Günleri boyunca konuyla ilgili birçok üst düzey ve kariyerli kişilerin katılımlarıyla öğrencilere yönelik paneller, seminerler ve çalıştaylar düzenlenecek.

Kariyer Günleri boyunca katılımcı öğrencilere panel ve oturumlarda yapılacak çekilişlerle bilişim sektörüyle bağlantılı birçok hediye dağıtılacak. BTnet'in de sponsor olduğu kariyer günlerinin ayrıntılı bilgilerine ve etkinlik programına http://www.okan.edu.tr/duyurum&sid=1354 adresinden ulaşılabilir.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun