Kariyer 14 ARALIK 2010 / 08:52

Avnet Türkiye'de yeni bir isim

Aslıhan Kılıç, Avnet Türkiye Kurumsal Çözümler Bölümü'nde Satış Yöneticisi olarak göreve başladı.

Aslıhan Kılıç, Avnet Türkiye Kurumsal Çözümler Bölümü'nde Satış Yöneticisi olarak göreve başladı.


Aslıhan Kılıç, Avnet Technology Solutions Türkiye Kurumsal Çözümler Bölümüne Satış Yöneticisi olarak atandı.

İş hayatına Arena Bilgisayar'da Ürün Müdürü olarak başlayan Aslıhan Kılıç, kariyerine Xerox'da Kanal Grubu Bayi Müdürü ve ardından Kurumsal Satış Müdürü olarak devam etti. 2003 yılında Nexus'ta Kanal ve Perakende Satış Yöneticisi olarak görev yapan Kılıç, daha sonra aynı şirkette Kanal ve Perakende Satış Direktörü olarak atandı.

Kariyerine Datateknik‘te Yerel Kamu Satış Müdürü, sonrasında Exper Bilgisayar'da Bayi Kanal Satış Müdürü olarak devam eden Kılıç, Avnet Technology Solutions Türkiye'de Kurumsal Çözümler Satış Yöneticisi olarak göreve başladı.

Mimar Sinan Üniversitesi Bilim ve Edebiyat Fakültesi Bölümü Tarih bölümünden mezun olan Aslıhan Kılıç, Avnet Technology Solutions Türkiye'de, EMC, Intermec, Motorola ve VMware ürün ve çözümlerinin tüm satış faaliyetlerini yürütmek ve satış kanalını geliştirmekten sorumlu olacak.

Avnet Türkiye hakkında:

Sanko ve Avnet Inc. ortak kuruluşu olan Avnet Technology Solutions Türkiye, ülke çapında bayi kanalı ile Türkiye'de katma değerli distribütör olarak hizmet vermektedir. Avnet Technology Solutions Türkiye, HP, IBM, EMC, AMD, ATI, Kingston, Intermec, Motorola, Leadtek, Lanamark, VMware gibi markaların dağıtımını yapmaktadır.

Avnet Technology Solutions Türkiye, sunucu, veri depolama, arşivleme, güvenlik, telsiz mobilite, doküman yönetimi, kurumsal BT ürünleri, OEM ürünler ve hizmet dağıtımı konularına odaklanmaktadır.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun