Kariyer 22 ŞUBAT 2011 / 14:58

Avnet Technology Solutions Türkiye’ye yeni Genel Müdür geldi

Avnet Technology Solutions Türkiye’ye atanan Hakkı Eren, BT sektöründe sahip olduğu deneyimi bundan böyle Avnet çatısı altında kullanacak.

Avnet Technology Solutions Türkiye’nin genel müdürlüğüne, Hakkı Eren atandı. 21 Şubat itibariyle göreve başlayan Eren görevi Geçici Genel Müdür Dennis Evers’den aldı.BT sektöründe sahip olduğu kayda değer deneyimini Avnet Technology Solutions Türkiye’ye taşıyacak olan Eren, Türkiye BT arenasında sürdürülebilir büyüme konusundaki başarıları ve orta büyüklükteki bir şirketi Türkiye'nin en büyük 500 şirketi arasına taşımadaki başarıları ile biliniyor.İngiltere University of Sussex’te bilgisayar mühendisliği eğitimi alan Eren, finans sektöründe CIO olarak tasarımdan son kullanıcılara hizmet götürme aşamasına kadar bilgisayar sistemlerinin kuruluş ve uygulamalarında aktif görev aldı.Finans sektöründe çalıştığı süre içerisinde, çalıştığı bankaların bilgisayar ve iletişim konusundaki yatırımlarını ve kurum içi yazılım geliştirme, sistem ve paket yazılımlarının satın alınması ve uygulamaya konulması çalışmalarını yönetti.Daha sonra Servus Bilgisayar A.Ş.’ye katılan Eren, burada CEO olarak Servus’un 30 milyon dolar ve 300 çalışandan, 120 milyon dolar ve 800 çalışana büyümesini gerçekleştirerek, şirketin son üç yılda Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasına girmesini sağladı.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun