Kariyer 15 EYLÜL 2015 / 14:48

AVNET EMEA Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sırma Özkan oldu

Avnet, bugün, 1 Ekim 2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere,  Avnet Technology Solutions Grubu için EMEA bölgesinde Pazarlamadan sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Sırma Özkan'ın atandığını duyurdu.

Özkan, 2008 yılından bu yana BT alanında dağıtım sektöründe kanal yönetimi, ürün yönetimi ve pazarlama dahil birçok önemli görevde bulundu. Özkan, 2013 yılının Nisan ayında Avnet Türkiye’ye pazarlama müdürü olarak katıldı ve şu anda Avnet Technology Solutions Türkiye’de satış ve pazarlama direktörü olarak görev yapıyor.

TS EMEA Başkanı Graeme Watt  konuyla ilgili olarak "Sırma, Türkiye'de şirketin başarısına ve gelişimine çok önemli katkılarda bulunmuştur ve şimdi de aynı etkiyi EMEA seviyesinde yapma fırsatına sahiptir. Kendisinin göreve başlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz"

Özkan ise yeni göreviyle ilgili olarak şu ifadelerde bulundu "Avnet EMEA bölgesel liderlik ekibine katılmayı ve bölgede görev almayı sabırsızlıkla bekliyorum. Pazarlama, iş sonuçlarına katkıda bulunan en önemli başarı faktörlerinden biridir. Diğer görevlerimin yanı sıra, ana odak noktam bölgesel pazarlama stratejisini gözden geçirmek ve Avnet satış ekipleri, iş ortakları ve tedarikçileri ile daha ileri düzeyde işbirliği içinde çalışabileceğimiz temel alanları tespit etmek olacaktır."

Özkan, kariyerine şu anda yaşadığı İstanbul, Türkiye’den, Bracknell İngiltere’ye  taşınarak devam edecek.
ETİKETLER : Avnet sırma erkan
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun