Kariyer 26 ARALIK 2012 / 12:19

AveaMasters'ta yeni dönem başlıyor

AveaMasters'ta yeni dönem başlıyor

Avea’nın gençleri profesyonel yaşama hazırladığı yetenek programı “AveaMasters” genç yetenekleri ve staj programları ile profesyonel yaşama hazırlamaya devam ediyor. 

Program kapsamında iş hayatının provasını yapacak olan gençler, Avea ailesine katılma fırsatı da yakalayabilecek. Tüm Türkiye’den 3’üncü ve 4’üncü sınıf üniversite öğrencilerinin yanı sıra yeni mezunların da katılabileceği programa başvuru tarihi 13 Ocak'ta sona eriyor.

Gençler, başvurular tamamlandıktan sonra kişilik envanteri ve panel mülakatlarından oluşan bir değerlendirme sürecine tabi tutuluyor. Değerlendirme sonucunda AveaMasters’e katılma hakkı elde edenler ise dünyanın en büyük 500 GSM şirketi arasında yer alan bir kurumda staj ve Avea ailesine katılma fırsatı da yakalayabilecekler.

Programa katılan gençler ayrıca, Evreka Proje Yarışması’na da katılarak Avea yöneticilerinin koçluğunda profesyonel iş hayatının provasını yapma fırsatına sahip olacak. Evreka Proje Yarışması’na yönelik eğitim süreci ise Mart 2013 döneminde başlayacak olup yarışma dahilindeki vaka çalışmaları Nisan ve Mayıs aylarında gerçekleştirilecek. Haziran ayında final heyecanının yaşanacağı süreç sonunda; iş hayatına bir adım daha yaklaşacak olan gençler; pazarlama, finans, teknoloji ve satış konularında yaratıcı çözümler üreterek, takım arkadaşları ile birlikte kendi başarı hikayelerini yazacaklar.

Pazarlama okuluna katılabilecekler

AveaMasters olmaya hak kazananları ayrıca Avea Pazarlama Okulu’na katılma fırsatı da bekliyor olacak. Avea Pazarlama Okulu’nda eğitim alacak AveaMasters öğrencilerine, teorik bilgiler ile pratik uygulamaları birleştiren bir eğitim programı oluşturdukları noktasının altını çizen Avea İnsan Kaynakları Kıdemli Direktörü Bahattin Aydın şöyle konuştu;
“AveaMasters bizim için deneyim, gelişim ve ustalaşmanın hikayesi. AveaMasters bizim için içimizdeki amatör ruhu yitirmeden, profesyonelliğe giden yolun serüveni… Heyecanlı, yenilikçi, fark yaratmayı seven, öğrenmeyi ve gelişmeyi kendine ilke edinmiş, başarı hikayesi yazma yoluna ilk adımı atmak isteyen gençlerimizi bekliyoruz”

AveaMasters programını ve başvuruları hakkında daha detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
ETİKETLER : Avea avea masters
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun