Kariyer 12 EYLÜL 2013 / 17:25

Atos'tan iki yeni atama

Atos’un Yönetilen Hizmetler Birimi Direktörlüğüne Okan Gözütok, Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri Birimi Yöneticiliğine  Yalçın Dizdar getirildi.
Atos’ta Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri Birimi Yöneticisi olarak görev yapan Okan Gözütok, Atos Yönetilen Hizmetler Direktörlüğüne atandı. Siemens’teki kariyeriyle birlikte 9 yıldır Atos bünyesinde görev yapan Gözütok, yeni görevinde çağrı merkezi, doküman işleme merkezi, teknik yardım masası ve masaüstü sistemler dış kaynak kullanımı operasyonları, iletişim ağı ve veri merkezi dış kaynak kullanımı operasyonları, uygulama operasyon yönetim hizmetleri, proje yönetimi ve çözüm danışmanlığı alanlarından sorumlu olacak.
Okan Gözütok’tan boşalan Atos Dış Kaynak Kullanım Hizmetleri Birim Yöneticiliği görevine  Atos’ta Strateji ve İş Geliştirme bölümün yöneticiliğini yapan Yalçın Dizdar getirildi. Siemens’teki kariyeriyle birlikte yaklaşık 6 yıldır Atos bünyesinde görev alan Dizdar, başta çağrı merkezi ve doküman yönetimi olmak üzere Atos’un sunduğu iş süreçlerinde dış kaynak kullanımı hizmet portföyü ve operasyonlarından sorumlu olacak.
ETİKETLER : atos