Kariyer 25 EKİM 2011 / 15:23

ATOS COO'su Alp Önder Güler oldu

Siemens IT Çözümleri ve Hizmetleri ile Atos Origin’in birleşerek Atos ismiyle Türkiye operasyonlarına resmi olarak başlamasının ardından şirketin COO’luğuna Alp Önder Güler atandı.Buna paralel olarak Türkiye’de de bilişim pazarının en büyük oyuncularından olma hedefiyle yapılanan Atos’ta, Önder Güler şirketin satış faaliyetlerinden sorumlu başkan olarak atandı.

1983 yılında TED Ankara Kolejin’den mezun olan Alp Önder Güler, ODTÜ İşletme Bölümü’nde lisans, Bilkent Üniversitesi’nde MBA yaptı. NCR’da iş hayatına başlayan Güler, sırası ile DC Gartner Associates, Digital Equipment Corp, Microsoft Türkiye ve Cisco Türkiye gibi kurumlarda önemli görevlerde bulundu. Temmuz 2010 – Eylül 2011 tarihleri arasında Atos Origin Genel Müdürlüğü’nü yürüten Alp Önder Güler, evli ve iki çocuk babası.
ETİKETLER : alp önder güler atos COO
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun