Kariyer 28 ARALIK 2015 / 11:31

Atos’ın yeni İnsan Kaynakları Direktörü Özlen Genç oldu

Siemens Türkiye’de 2008’den itibaren İnsan Kaynakları müdürü olarak görev yapan Özlen Genç, aralık ayı itibariyle Atos’un İnsan Kaynakları Direktörü görevini üstlendi.

Üniversite eğitimine Amerika’da başlayan, sonrasında University of Portsmouth ve Bilgi Üniversitesi paralel eğitimi ile İşletme Bölümü’nden mezun olan Genç, bitirme tezini “İşletme Bilgi Sistemleri” üzerine tamamladı. İş hayatına 1998 yılında Siemens Türkiye’de İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başladı. Aynı şirkette 2001-2008 yılları arasında farklı sektörlerden sorumlu “İnsan Kaynakları İş Ortağı” görevlerinin yanısıra İK’nın farklı süreçlerinde, global ve lokal projelerde görev aldı. Stratejik İK planlaması, ücretlendirme&ek imkanlar, performans yönetimi, liderlik & çalışan gelişimi ve birleşme & devralma konuları gibi birçok alanda şirkete katkı sunan Genç, son 7 yıldır ise Siemens İK Müdürlüğü’nü başarı ile yürütmekteydi. İngilizce ve İtalyanca bilen, evli ve iki çocuk annesi olan Özlen Genç, Atos İnsan Kaynakları Direktörü olarak yeni görevine başladı.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun