Kariyer 15 ARALIK 2009 / 07:32

Atari'ye yeni CEO

Atari David Gardner'ın yerine yeni CEO'su Jeff Lapin'ı tanıttı.

Atari David Gardner'ın yerine yeni CEO'su Jeff Lapin'ı tanıttı.


Lapin, 2007 yılının Aralık ayında şirkete yönetici olarak katıldıktan sonra CEO oldu.

"Son iki yıldır, önce kurulun yöneticisi olarak sonra da COO olarak Atari'nin değişimine katkıda bulundum. Daha güçlü bir çevrimiçi odaklanma ile yeni bir yayın stratejisi içinde sonuçlanan zorlu bir zaman oldu. 2010 Şubat ayında ikinci MMO oyununu - Star Trek Online- piyasaya sunacağız. Bu önemli zamanda tüm bu yeni sorumlulukları alacağım için heyecanlıyım ve Atari'nin şirketi karlılığa götüren gelişen stratejisini iple çekiyorum" açıklamasında bulundu.

Lapin önceden RazorGator Interactive Group, Take-Two Interactive Software ve THQ'da belli pozisyonlarda bulundu. Şu anda Los Angeles'tan Atari'nin küresel faaliyetlerini sürdürecek.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun