Kariyer 29 NİSAN 2015 / 11:00

ASUS Türkiye'de yeni atama

ASUS Türkiye Sistem İş Grubu, yeni bir atamayla büyümesini sürdürdü. Grupta Tüketici Ürünleri Grup Müdürlüğü görevine, aynı grup içerisinde daha önce Ürün Grup Müdürü olarak görev yapan Özge Kılıç Güler getirildi.

Güler, yeni görevi kapsamında 52 kişilik bir ekipten oluşan Tüketici Ürünleri Grubu’nu yönetecek. Tüketici Ürünleri İş Birimi, ASUS’un akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar ve aksesuar ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütüyor.

Ege Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu olan Özge Kılıç Güler, TESPO, Yıldız Holding ve Asus gibi yerel ve global firmalarda 15 yıla yakın bir süre ürün ve kategori yönetimi alanında farklı sorumluluklar üstlendi. 2010 yılında ASUS Türkiye Sistem İş Grubu’na katılan Özge Kılıç Güler kariyerine ASUS Türkiye Tüketici Ürünleri Grup Müdürü olarak devam edecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun