Kariyer 08 MART 2012 / 12:17

Astra Broadband Services'in ismi SES Broadband Services oldu

Uydu ve yayıncılık operatörlerinden SES, uydu iştiraki ASTRA Broadband Services firmasının adının, SES Broadband Services olarak değiştirdiğini açıkladı. Bunun yanı sıra uydu hizmeti “ASTRA2Connect” ise “SES Broadband” olarak değiştirildi. 2007 yılından bu yana faaliyet gösteren SES Broadband; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki dağıtım ortakları aracılığıyla bireylere, şirket ve topluluklara herhangi bir karasal altyapıdan bağımsız olarak internete erişim fırsatı sunuyor. SES’in yeni kurumsal kimliği ve firmalarında kurumsal uyumun sağlanması adına konumlandırılan markalar, firmanın bireyler, kurumlar ve topluluklar için uydu üzerinden yüksek hızlı genişbant internet hizmeti sağlayan bir servisi olma özelliği taşıyor.

Konuyla ilgili konuşan SES Broadband Services Genel Müdürü Patrick Biewer, filo yatırmıyla gelecekteki SES büyümesinin temellerini attıklarını, bu doğrultuda yeni bir kurumsal kimliğe ihtiyaç duyduklarını söyledi. Bu doğrultuda marka değişikliğine gittiklerini belirten Biewer, bu hamlenin pazardaki konumlarını güüçlendireceğine ve yeni bölgelere yayılmalarına olanak sağlayacağına inandıkları ifade etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun