Kariyer 21 EYLÜL 2015 / 09:39

Asseco SEE kadrosunu güçlendirdi

Asseco SEE, Finansal İş Uygulamaları Birimi’ni Mutlu Özdemir ile güçlendirdi. Böylece finans, ödeme sistemleri, kamu ve telekom dahil olmak üzere çeşitli dikey sektörlere yönelik bilgi ve iletişim teknolojileri (ICT) çözümleri sunan Asseco SEE, Türkiye organizasyonuna deneyimli bir ismi daha kattı.Mutlu Özdemir, finans sektöründe aralarında Aktif Bank, Bank Pozitif, C Bilişim, TSPB, Demirbank, Dışbank gibi yurt içi firma ve bankaların yanında, yurt dışı bankaların da yer aldığı kurumlarda, üst yönetim pozisyonlarında çalıştı. Görev aldığı kurumlarda birçok öncü ve yenilikçi projenin gerçekleştirilmesi, bilgi teknolojileri ve operasyon strateji süreçlerinin oluşturulması, hayata geçirilmesi konularında aktif rol ve sorumluluk aldı. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan Özdemir, en son görev aldığı bankada, “Dünyanın En Yenilikçi Bankası” ödülü de dahil olmak üzere bir çok uluslararası ödül alan projede görev yaptı.

Banka, sigorta, perakende, ödeme sistemleri ve bilişim sektörlerinde bilgi teknolojileri stratejileri oluşturma, yönetme ve değişim konularında uzmanlaşan Özdemir, bilgi birikimi ve deneyimini Asseco SEE Finansal İş Uygulamaları Birimi’nin tecrübesiyle birleştirecek. Asseco SEE, yeni teknoloji ve süreçleri, katma değerli çözüm ve hizmetlere dönüştürerek müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun