Kariyer 21 ARALIK 2015 / 12:01

Armut.com’da üç yeni atama

Hizmet sektörünü internet ortamına taşıyan armut.com, üst düzey üç yeni atama gerçekleştirdi.

Ev içi tadilat, temizlik ve nakliye başta olmak üzere tüm hizmet sektöründen uzman 70.000’den fazla hizmet vereni, hizmet ihtiyacı olanlarla İnternet üzerinden buluşturan armut.com, üç yeni atama gerçekleştirdi. 2015 yılının başından bu yana toplamda 1 milyar TL’lik talep yapılan, ayda 1 milyon ziyaretçiyi ağırlayan ve 5 milyondan fazla sayfa gösterimine sahip olan armut.com’da Aycan Demirhan Kategori Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Elif Baş Kategori Yönetiminden Sorumlu Direktör, Ediz Gür Göcenoğlu ise İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonuna atandı.

armut.com’a transferler

Kariyeri boyunca Lehmann Brothers, Credit Suisse ve Pricewaterhouse Coopers gibi global şirketlerde görev alan Aycan Demirhan, Peak Games’teki Strateji Direktörlüğü görevinin ardından armut.com’da Kategori Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığına atandı. Demirhan University of Virginia’dan Ekonomi ve Psikoloji lisanslarının yanı sıra Harvard Business School’dan MBA derecesine sahip.

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan, Anadolu Grubu’nda iş geliştirme ve sonrasında yakala.co’da üst düzey yöneticilik yapan Elif Baş, 2014 yılının Şubat ayından bu yana armut.com bünyesinde İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapıyordu. Bu görevinde Ev Temizliği‘nde Hemen Rezervasyon modelini başarıyla hayata geçiren Baş, Kategori Yönetimi departmanının oluşturulmasının ardından yeni atama ile Kategori Yönetiminden Sorumlu Direktörlük görevini yürütmeye başladı.

armut.com’da İnsan Kaynakları Müdürü pozisyonuna atanan Ediz Gür Göcenoğlu, öncesinde LinkedIn Türkiye, İsrail ve Güney Doğu Avrupa Yetenek Çözümleri Bölge Müdürü görevini yürütüyordu. Göcenoğlu, Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun.
 
ETİKETLER : Armut.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun