Kariyer 09 KASIM 2015 / 16:01

Arena Yılın En İyi Distribütörü Ödülü'nün sahibi oldu

Teknoloji distribütörü Arena, harddisk üreticisi Seagate'den EMEA Bölgesi 2015 Yılı En İyi Distribütörü Ödülü'nün sahibi oldu.

Arena, dünyanın önemli veri depolama çözümleri üreticisi Seagate tarafından, 2015 yılında dahili hard disk kategorisindeki ürün gamı çeşitliliği ve göstermiş olduğu büyüme başarısına istinaden “Yılı En İyi Distribütörü Ödülü”ne layık görüldü. 27-29 Ekim tarihleri arasında İspanya'nın Madrid şehrinde Seagate EMEA Partner konferansında gerçekleşen törende ödülü, Arena Pazarlama Direktörü Deniz Aktan teslim aldı. 
 
Ödülle ilgili olarak mutluluğunu dile getiren Arena Genel Müdürü Okay Nasır, şu sözleri aktardı: "İş ortaklarımız tarafından aldığımız ödüllere bugün bir yenisini daha eklemiş olmanın heyecanı içerisindeyiz. Seagate gibi sektörün öncü markasından bu önemli ödülü almak bizler için çok değerli. Arena olarak ürün gamı çeşitliliğimiz, yaygın dağıtım ağlarımız ve vizyonumuz ile Türkiye'de daha çok hissedilen bir dönem yaşıyoruz. İş ortaklarımızın cirosal büyümelerini artırmak ve başarılarını desteklemek için ekip olarak çok çalışıyoruz. Bize bu önemli ödülü layık gören Seagate EMEA Bölgesi Yöneticilerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım."
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun