Kariyer 25 MART 2014 / 16:34

Ankara'da yeni atama

Alpaslan Yalçın Cardtek Ankara Genel Müdürü oldu.

Kamu kurum ve kuruluşlarına, merkezi Ankara’da olan ve ülke genelinde hizmet veren büyük kuruluşlara, Ankara’da hizmet veren Belediye Başkanlıkları’na yönelik olarak ödeme sistemleri, mobil ödeme, e-dönüşüm ve ulaşım alanındaki ihtiyaçlarına cevap vemek, inovatif çözümler üreterek, danışmanlık hizmeti vermek amacıyla; Cardtek Group altında yer alan ve Ankara’da faaliyete geçirilen Cardtek Ankara’nın Genel Müdürü Alpaslan Yalçın oldu. 1987 yılında Gazi Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun olan Yalçın’ın 27 yıllık kamu tecrübesi bulunuyor.

Yalçın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Grup şirketlerin bankacılık ve finans alanındaki ürün yelpazesinin genişliği ile bu alanlardaki bilgi ve becerileri, konusuna vakıf yetkin yazılım kadrosunun varlığı ve tüm bunlardan alacağımız güç ile Cardtek Ankara olarak, önemli bir fark yaratacağımıza inanıyoruz” dedi.

Kamunun son dönemde artan ihtiyaçlarına yönelik çözümler sağlayan Cardtek Ankara bünyesinde Mart 2014 itibariyle göreve başlayan Alpaslan Yalçın, 1987 yılında istatistikçi olarak girdiği PTT’de, 1996 – 2003 yılları arasında çeşitli birimlerde orta ve üst düzey yöneticilik yaptı. Yalçın, 2003 yılından bu yana, PTTBank Daire Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyordu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun