Kariyer 09 ŞUBAT 2009 / 15:33

Alcatel-Lucent’ta bölgesel atama

Alcatel-Lucent’in Türkiye ve Azerbaycan faaliyetlerinin sorumlusu Ali Kançal oldu.

Alcatel-Lucent’in Türkiye ve Azerbaycan faaliyetlerinin sorumlusu Ali Kançal oldu.


Ali Kançal, yeni görevinde Alcatel-Lucent Türkiye'nin günlük faaliyetlerinin yönetiminin dışında, şirketin Türkiye ve Azerbaycan’daki stratejik işlerinin de başında olacak. Görevini İstanbul'dan yürütecek olan Kançal, Alcatel-Lucent'in CIS ülkeleri, Merkez ve Güney Avrupa'dan sorumlu Başkanı Luis Amago Martinez'e bağlı görev yapacak.

1989 yılında Boston Üniversitesi Üretim Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ali Kançal, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme Sertifika programını bitirdi. IBM ailesine 1991 yılında katılan Kançal, İspanya ve Türkiye'de çeşitli yönetim kademelerinde görev aldı. IBM'de Teknoloji Hizmetleri Bölüm Müdürü olarak çalışan Kançal, atamasından önce Temmuz 2008’den itibaren IBM’in merkezi Madrid’de bulunan Güney Avrupa organizasyonunda Teknoloji Hizmetleri ile ilgili bir projenin liderliğini üstlenmişti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun