Kariyer 30 EKİM 2012 / 17:27

Aktek'in yeni genel müdürü Dr.Reha Çetin oldu

Akkök Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Aktek Bilgi İletişim Teknolojisi’nin yeni genel müdürü son olarak Global Yatırım Holding’te Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak çalışan Dr.Reha Çetin oldu.

1 Kasım 2012 tarihi itibarıyla görevine başlayacak olan Çetin, kariyer hayatı boyunca sırasıyla Körfezbank Sistem Müdürü, Makro Bilgi İşlem Teknik Satış Müdürü, Bankekspres Bilgi Teknolojileri Sistemi Müdürü, Kentbank Bilgi Teknolojileri Koordinatörü, TURCom İletişim Hizmetleri Danışman ve İş Geliştirme Direktörü ile Global Menkul Değerler Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak görev yaptı.

Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimini bitirdikten sonra Trakya Üniversitesi’nde aynı bölümde doktora programını tamamlayan Çetin, 2003-2008 yılları arasında Maltepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalıştı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun