Kariyer 11 EYLÜL 2008 / 12:53

Adobe After Effects CS3 Professional eğitim kılavuzu çıktı

Adobe After Effects CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu, sunduğu ipuçları ve özel tekniklerle programın daha verimli kullanılmasını sağlıyor.

Adobe After Effects CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu, sunduğu ipuçları ve özel tekniklerle programın daha verimli kullanılmasını sağlıyor.


Adobe Türkiye dağıtıcısı Medyasoft, Adobe After Effects CS3 Professional Yetkili Eğitim Kılavuzu’nu yayınladığını duyurdu. After Effects programında uzmanlaşmayı sağlayan klavuz, toplam 14 dersten oluşuyor. After Effects kullanıcılarına ipuçları ve özel teknikler sunan kitap, bu sayede programın daha verimli kullanılmasını amaçlıyor. Klavuz sinema, video, DVD, web ve mobil cihazlarda kullanıma yönelik hareketli grafiklerin nasıl oluşturulduğunu, düzenlendiğini ve optimize edildiğini gösteriyor. After Effects Kılavuzu, anahtar karelerin eklenmesi ve hazır ayarların kullanılmasından, hareket izleme ve arka planı saydamlaştırma tekniklerine kadar temel konuları ve ileri seviye teknikleri öğretiyor. Bu kaynakla kullanıcılar, görüntülere ve metinlere animasyon uygulama, üç boyutlu katmanlar oluşturma, kompozisyonlara efektler ekleme gibi konu başlıklarında hızlı, kolay ve kapsamlı bir eğitim alabiliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun