Kariyer 18 ŞUBAT 2010 / 08:11

Adinteractive'e yeni ajans direktörü atandı

İnteraktif ajans adinteractive, büyüyen yapısında Ajans Direktörlüğü görevine Filiz Abdurrahmanoğlu'nu getirdi.

İnteraktif ajans adinteractive, büyüyen yapısında Ajans Direktörlüğü görevine Filiz Abdurrahmanoğlu'nu getirdi.


Türkiye'de sağladığı yaratıcı çözümlerle müşterilerine zor rekabet koşullarında avantaj sağlayan adinteractive, büyüyen yapısında Ajans Direktörlüğü görevine Filiz Abdurrahmanoğlu'nu getirerek yönetim kadrosunu güçlendirdi.

Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra eğitimine New York'ta devam eden Filiz Abdurrahmanoğlu, 1997 yılında adinteractive ile çalışmaya başladı. Finans ve pazarlama (İstanbul.com) bölümlerinde görev aldıktan sonra Müşteri İlişkileri Departmanı'na geçiş yaptı. 2006 senesinden bu yana Müşteri İlişkileri Direktörü olarak ekibiyle birlikte adinteractive'in tüm küresel ve yerel markalarının ilişkilerini üstlenen Abdurrahmanoğlu, marka yönetimini, sadakat programı, e-crm, interaktif çözümler, doğrudan pazarlama ve strateji planlama konularındaki tecrübesiyle Türkiye'nin önde gelen uzmanları arasında yer alıyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun