Kariyer 07 NİSAN 2015 / 10:07

ADEO yeniden yapılanıyor

Temel olarak yurt içinde ve yurt dışında BT Güvenlik Çözümleri, Cloud Danışmanlık, ve Eğitim Hizmetleri alanlarında faaliyet yürüten Bilişim Danışmanlığı ve Eğitim Firması ADEO, yeni yapılanma sürecine girdi. Yeni Strateji Bölümü Müdürü ve MEA Bölgesi Direktörü olarak Ocak 2015 tarihi itibariyle Sami Arbak transfer oldu.İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü mezunu olan 1969 doğumlu olan Sami Arbak, Marmara Üniversitesi Profesyonel Bilgisayar Programcılığı ve Modern İş İdaresi programlarını tamamladı.

ABD’de İşletme ve İş İdaresi İstatistiği dersleri alan Arbak, 1991-1994 yılları arasında Pancom’da Teknik Servis Süpervizörü, 1997 yılına kadar Ürün Yöneticisi ve Satış Yöneticisi pozisyonlarında da görev yaptı. 1997 yılında Hewlett-Packard Türkiye’de Program Yöneticisi oldu. 2002-2015 yılları arasında ise HP şirketinde, HP Network Türkiye Ülke Müdürlüğü, HP Network MEMA Kanal Satış Müdürlüğü dahil birçok üst düzey kademede yöneticilik yaptı.

ADEO Genel Müdürü Selçuk Ekin, Sami Arbak’ın aralarına katılmasından gurur duyduklarını ve ADEO’yu sektörde iyi yerlere taşıyacaklarından emin olduklarını dile getirdi.
ETİKETLER : ADEO adeo Sami Arbak
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun