Kariyer 12 EYLÜL 2008 / 07:44

AcademyTech'ten yeni eğitim kampanyaları

AcademyTech “Sistem ve Network Uzmanlık Programı” ve “BT Güvenliği Uzmanlık Programı” ile gençlerin kariyer çizgilerine yön verecek.

AcademyTech “Sistem ve Network Uzmanlık Programı” ve “BT Güvenliği Uzmanlık Programı” ile gençlerin kariyer çizgilerine yön verecek.


AcademyTech, hafta içi tüm gün sürecek iki farklı eğitim kampanyası düzenliyor. Planlanan eğitim programları, ÖSS sınavı sonucunda bir bölüme yerleşememiş olan gençlere bilgi teknolojileri alanında kariyer şansı tanıyor. “Sistem ve Network Uzmanlık Programı” ve “BT Güvenliği Uzmanlık Programı” programlarının her biri dört ay sürecek. Lise mezunları, programlardan birine veya ikisine de katılarak eğitimlerine devam edebilecekler. 3 Kasım 2008 tarihinde başlayacak olan eğitimler, hafta içi 5 gün, 09:00-17:00 saatleri arasında düzenlenecek.


 


Sistem ve Network Uzmanlık Programı, MCSE (Microsoft Certified System Engineer), CCNA (Cisco Certified Network Associate) ve CCNP (Cisco Certified Network Professional) eğitim programlarını kapsıyor. Program bitiminde katılımcılar hem Microsoft işletim sistemleri ve Cisco cihazları hem de bilgisayar ağları konusunda uzmanlaşıyorlar.


 


BT Güvenliği Uzmanlık Programı ise CCNA (Cisco Certified Network Associate), CEH (Certified Ethical Hacker) ve CCSP (Cisco Certified Security Professional) eğitim programlarından oluşuyor. Bu programda katılımcılar CCNA eğitimleri ile bilgisayar ağları konusunda temel bilgiye sahip olurken CCSP eğitimleri ile ağ güvenliğine ve CEH eğitimleri ile de sistem ve ağ güvenliği konularında uzmanlaşıyorlar. Dünyanın en yaygın bilgi teknolojileri güvenlik sertifikasyonu CEH eğitimini alanlar, bilgisayar korsanlarının düşünce yöntemlerini ve çalışma yollarını öğrenerek, bilgisayar korsanlarına karşı işletmelerin güvenliğini sağlayabiliyorlar.


 


Her iki eğitimin de fiyatı  4.500 YTL + %8 KDV olarak belirlendi. Her iki uzmanlık programını da almak isteyenler için “BT Güvenliği Uzmanlık Programı” eğitimi Şubat 2009 tarihinde yeniden düzenlenecek ve her iki programa birden kayıt olmak isteyenler toplamda 7.900 YTL + %8 KDV ücret ödeyecekler. Eğitim dokümanlarını da içeren eğitimlerin ödemesi 10 taksit olarak yapılabilecek. Kontenjanlarla sınırlı olan kayıtlar için son gün 12 Ekim 2008.


 


www.academytech.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun