Kariyer 14 EKİM 2011 / 15:02

4S, VMware'in Ankara’daki ilk 'Premier' iş ortağı oldu

4S Bilgi Teknolojileri, sunduğu yazılım ve çözümlerle sanallaştırma ve bulut altyapısı çözüm ve hizmetleri sunan VMware’in ‘Premier İş Ortağı’ oldu.Sanallaştırma çözümlerindeki yetkinliği ile 4S, Türkiye genelinde üçüncü, Ankara merkezli ilk ‘Premier İş Ortağı’ oldu. 1996 yılından bu yana kamu ve özel sektördeki kurumların ihtiyaçlarını karşılamak üzere bütünleştirme, teknolojik çözümler ve iş teknolojileri optimizasyonu sağlayan 4S, hem yurt içinde hem de uluslararası pazarları hedefliyor. 4S sanallaştırma alanı dışında iş sürekliliği, iş zekası, tümleşik iletişim ve güvenlik konularında da kurumların verimliliklerini artırmak üzere BT hizmetleri sunuyor.

Felaket kurtarma ihtiyaçları da karşılanıyor

Konuyla ilgili açıklama yapan VMware Akdeniz Bölgesi Kanal Satış Müdürü Tarcan Serdaroğlu, masaüstlerini ve uygulamalarını sanallaştırmanın, kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yanıt vermek için daha esnek bir BT altyapısı oluşturulmasına olanak tanıdığını söyledi. Serdaroğlu, “Sanallaştırılmış varlıkların hızlı, güvenli biçimde kurtarılmasını sağlayan ve harcamaları minimumda tutan bu ortam aynı zamanda kurumun güvenlik ve felaket kurtarma ihtiyaçlarını da karşılıyor. Son dönemde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de masaüstü sanallaştırması, bulut ve iş sürekliliği çözümleri alanında büyüyen bir artış görüyoruz. VMware olarak 4S Bilgi Teknolojileri’nin deneyimli ve uzman ekibiyle bu alanlarda uçtan uca çözümler sunacağına inanıyoruz” diye konuştu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun