Kariyer 08 MART 2016 / 17:27

4chan kurucusu artık Google'da

Google, 4chan'in kurucusu Chris Poole'u

Google'ın Facebook rakibi olarak ortaya çıkardığı Google+, şirketin onca çabalarına rağmen istenen noktaya gelememişti. Başarısını, 20 milyon üyesiyle kanıtlamış 4chan kurucusu Chris Poole, bundan böyle Google+ ürününün yönetildiği Google Fotoğraflar ve Akışlar ekibine dahil edildi. Chris Poole'un katılmasıyla beraber Google+'ın geleceğinin canlandırılması bekleniyor.

Pek çok kişinin Hollywood ünlülerinin çıplak görüntülerinin sızdırılmasıyla tanıdığı 4chan, aylık 20 milyon kullanıcıya sahip. En basit haliyle bir fotoğraf paylaşım sitesi diyebileceğimiz 4chan, günümüzde fotoğraf paylaşımlarından çok daha fazlasını sunar nitelikte. Açıkçası 4chan internetin karanlık noktalarından biri olarak nitelendirilebilir.

Bakalım Chris Poole, Google+'ta ne gibi değişikliklere imza atacak...
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun