Kariyer 04 KASIM 2015 / 16:49

23. Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nin finalistleri belli oldu

KalDer ve TÜSİAD işbirliğiyle düzenlenen 23. Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nin finalistleri TÜSİAD Merkez Binası’nda basın toplantısıyla kamuoyuna duyuruldu.

Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nin bu yıl ki finalistleriyle ilgili TÜSİAD Merkez Binası’nda bugün gerçekleştirilen basın toplantısına KalDer Yönetim Kurulu Başkanı A. Hamdi Doğan, TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran - Symes, Türkiye Mükemmellik Ödülleri Yürütme Kurulu Başkanı Hakan Öker, KalDer Genel Sekreteri Akın Alıkçıoğlu ile çok sayıda davetli katıldı.

Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş. (AGDAŞ), Antalya Muratpaşa Sabiha Gökçen Anaokulu, Damla Kaynak Suyu Sapanca Fabrikası ve İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü zorlu ve keyifli süreci başarıyla tamamlayan kuruluşlar arasına katıldı. Buna göre 23 yıl boyunca KalDer’in Türkiye Mükemmellik Ödülleri’ne  başvuran kuruluş sayısı 267’ye, Türkiye Mükemmellik Büyük Ödülü’nü kazanan kuruluş sayısı ise 29’a ulaştı.  

Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nin ülkemizin en prestijli ödüllerinden biri olduğunu ifade eden KalDer Yönetim Kurulu Başkanı A. Hamdi Doğan, açılış konuşmasına bu uzun soluklu yolculukta KalDer’i yalnız bırakmayan basın mensuplarına teşekkür ederek başladı. Yaşam ve refah seviyesini yükseltmek için daha kilometrelerce yol katetme kararlılığında olduklarını söyleyen A. Hamdi Doğan, “Amacımız Türkiye’nin her noktasında mükemmellik kültürünü içselleştirmiş, rekabetçi kurum ve kuruluşlar yaratmak” dedi.