Kariyer 28 TEMMUZ 2009 / 13:55

'Kişisel gelişim'in zirvesi Ekim'de

Eduplus, Kişisel Gelişim Zirvesi'ni dördüncü kez gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Eduplus, Kişisel Gelişim Zirvesi'ni dördüncü kez gerçekleştirmeye hazırlanıyor.


Eduplus, Kişisel Gelişim Zirvesi'ni dördüncü kez gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 21 Ekim tarihinde İstanbul Maslak Sheraton Hotel’de gerçekleşecek 4. Kişisel Gelişim Zirvesi kapsamında, pek çok önemli otorite katılımcılarla buluşacak. Kendisine yatırım yapmak isteyen her kademeden profesyonele fırsatlar sunmayı hedefleyen zirvede uzman isimler kariyer yolunda başarılı olmanın ve farklılaşmanın taktiklerini paylaşacaklar. Katılımcıların bilgi, beceri ve yaratıcı düşünme yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan zirve, aynı zamanda bireysel ve kurumsal katma değerlerini artırarak, iş hayatında başarılı olmalarını sağlamayı amaçlıyor.


Eduplus 4. Kişisel Gelişim Zirvesi 2009’da bu yıl Mümin Sekman, Acar Baltaş, Banu Gökçül, Yasemin Sungur, Mehmet Auf, Sedef Kabaş gibi uzmanlar birbirinden farklı oturumlarda biraraya gelecek. Ayrıca iş dünyasından Garanti Bankası, Abbot, Vodafone, Unilever, Turkcell, Borusan Holding, Sabancı Holding, Turk Telekom, Bosch, Ülker, İş Bankası, Anadolu Sigorta, Efes Pilsen gibi birçok şirket, konuşmacılarıyla zirvede buluşacak. Bilgi ve kayıt için: www.eduplus.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun