Kamu 13 MAYIS 2011 / 15:06

Vodafone kullanan çiftçi yaşadı

Dünya Çiftçiler Günü’nde Vodafone çiftçiye çalışıyor. 17 markada yarı yarıya indirim sağlayarak çiftçinin yükünü azaltıyor.Vodafone Çiftçi Kulübü, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü için çiftçiye özel bir indirim paketi hazırladı. Paket sayesinde çiftçiler yurt genelindeki binden fazla noktada, 17 yerli markaya bağlı yüzlerce ürünü yarı fiyatına satın alabilecek.

Vodafone Çiftçi Kulübü üyelerinin ücretsiz olarak faydalanacağı ‘Çiftçi İndirim Programı’ndaki şirketlerin yüzde 57’si tarım sektöründe, yüzde 43’ü ise gıda, beyaz eşya, giyim ve mobilya gibi sektörlerde faaliyet gösteriyor.’

Kampanyadan yararlanmak isteyen üyeler ilgili şirketin kodunu 2435’e kısa mesaj ile ücretsiz gönderiyor. Sonra kazandıkları indirimler cep telefonlarına yine mesaj olarak iletiliyor. Gelen mesajı kasada göstererek indirimden faydalanabiliyor.

İndirim listesine ve tüm detaylara www.ciftcikulubu.com adresinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun