Kamu 30 MART 2012 / 11:03

Kamu bilişiminin nabzı Ankara'da atacak

Kamusal e-dönüşüm sürecinin bugün ulaştığı nokta, karşılaşılan güçlükler, çözüm yolları ve mobil platformdaki yenilikler, "BThaber Platform Kamuda BT Yönetimi" etkinliğinde masaya yatırılacak. Adalet Bakanlığı BİM Başkan Yardımcısı Muhittin Kırıcı, Emniyet Genel Müdürlüğü BİM Daire Başkanı Erkan Güler, Emniyet Genel Müdürlüğü Yazılım Şube Müdürü Seyfettin Doğan, Enerji ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ESİS Daire Başkanı Levent Özcan Caner, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı BİM Daire Başkanı Volkan Kaplan, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü BİM Daire Başkanı Mustafa Öztaş , Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı Etem Acar'ın yanı sıra kamu sektörüne BT çözümleri sunan şirketlerden Qlikview, Gartner, IBM, Innova, Karel ve Netaş'tan önemli isimlerin katılacağın etkinlikte kamu bilişimi gündeminin en önemli maddeleri arasında bulunan siber güvenlik, teknoloji adacıkları ve dış kaynak kullanımı gibi konular derinlemesine işlenecek.

Vatandaş memnuniyetini artırmaya yönelik yeni yaklaşımların yanı sıra kamu kurumları arasındaki bilgi transferinin daha hızlı ve kolay biçimde yapılmasına yönelik çözümlerin konuşulacağı etkinlik 3 Nisan 2012'de, Ankara Sheraton Oteli'nde gerçekleştirilecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun