İşbirlikleri 04 NİSAN 2013 / 13:05

Turkcell Anadolu’da Akıllı Şirket turuna başladı

Turkcell’in şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha hızlı ve karlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirdiği, “Akıllı Şirket” turunda bu sene ilk durak Şanlıurfa oldu. Geçen yıl 10 bin kilometre yol yaparak 5 binin üzerinde kurumsal müşteriyle buluşan Turkcell, bu yıl da birçok Anadolu ilinde etkinliler düzenleyerek, Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketlere teknolojiyle fark yaratma fırsatlarını anlatacak.

Kurumsal alanda 470 bini aşkın müşteriye sahip olan Turkcell, avantajlı iletişim alternatiflerinin yanı sıra yaptığı marka işbirlikleriyle şirketlere 345 milyon TL fayda sağladı. Turkcell, şimdi de mobilite odaklı teknolojik dönüşümü şirketler açısından kolaylaştırmak ve bu süreçte yanlarında olmak için harekete geçti.

“Akıllı Şirket” vizyonunu geliştiren Turkcell, çizdiği yol haritasıyla kurumsal müşterilerini köklü bir dönüşüme davet ediyor.

Bir sonraki durak Mersin

Turkcell, daha önce Bursa, Adana, Mersin, İzmir, Gaziantep, Konya, Kayseri, Samsun, Denizli, Antalya, Eskişehir, Kocaeli, Ankara, Malatya, Erzurum ve Hatay’daki kurumsal müşterilerine mobil teknolojilerin şirketlerin büyümesine nasıl katkı sağladığını anlattı.

“Akıllı Şirket” toplantılarının bir sonraki durağı Mersin olacak. Turkcell “Akıllı Şirket” vizyonu doğrultusunda teknolojik çözümleri iş süreçlerine entegre etmek isteyen şirketlere Uzman Proje ve Müşteri Yöneticileri ile ücretsiz danışmanlık hizmeti verecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun