İşbirlikleri 07 EKİM 2013 / 12:35

TP Vision NH Otelleri'yle anlaştı

Philips markalı televizyonları dünyada ve Türkiye’de pazara sunan TP Vision, NH Otelleri’nin tek Hospitality TV tedarikçisi olacağını açıkladı. Dünya çapında 400’e yakın otel işleten Avrupalı iş oteli zinciri ile TP Vision arasındaki anlaşma; otel odaları ile konferans salonlarına yerleştirilecek yeni nesil hospitality TV’leri içeriyor. Tedarik sözleşmesine ek olarak, iki şirket gelecek iki yıl boyunca ortak pazarlama girişimleri yürütme taahhüdünde de bulundular.
NH Otelleri CEO’su Federico González, “Misafirlere otel ziyaretleri sırasında eşsiz bir deneyim yaşatabilmek için, en çok değer verdikleri şeyleri onlara sunabilmemiz hayati önem taşıyor” derken, “TP Vision’ın sektördeki birikim ve liderliğinin yanı sıra Philips markasının geçmişten günümüze süregelen inovasyon öncülüğünü önemsiyoruz. TP Vision’un yardımıyla, misafirlerimize en zengin TV izleme deneyimini yaşatacağız” şeklinde konuştu.
NH Otelleri’nin ekolojik ayak izi daha da iyileşecek
TP Vision Philips Hospitality TV’lerden Sorumlu Genel Müdür Chris Sluys ise özelliklere sahip Philips Hospitality TV’lerin hem otelcilerin hem de misafirlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarlandığını vurguladı.
Sluys, “A veya daha üstü Enerji Etiketi ile sertifikalandırılan Philips Hospitality TV’ler NH Otelleri’nin ekolojik ayak izini daha da iyileştirmeye yönelik çalışmalarına da katkıda bulunacak” dedi.
ETİKETLER : phlips tp vision
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun