İşbirlikleri 18 MART 2015 / 16:50

StarLink Dell Software’in TPAM ürününün distribütörü oluyor

Distribütörü StarLink, Dell Software TPAM (Total Privileged Access Management) çözümünün distribütörlük kapsamını Türkiye’yi de içine alacak şekilde genişletti.Distribütörlük anlaşmasının genişlemesiyle birlikte StarLink’in Türkiye’deki çözüm ortakları Kimlik ve Erişim Yönetim Çözümünün ana bileşenlerinden biri olan TPAM’i müşterilerine sağlayabilecek. TPAM Ayrıcalıklı Şifre Yönetimi, Ayrıcalıklı Oturum Kaydı ve Ayrıcalıklı Komut Yönetimi gibi kritik öneme sahip özellikleri içinde barındıran "Ayrıcalıklı Kullanıcı Yönetim Çözümüdür"

StarLink Türkiye Ülke Müdürü Anıl Gedik konuya dair düşüncelerini “StarLink kurulduğu tarihten bu yana sunmakta olduğu ana teknolojilerden biri olan TPAM ile 100’ün üzerinde kurumda başarılı projeler geliştirmiştir. Bu yeni distribütörlük anlaşması bize daha önce bilgi ve tecrübemizi kanıtladığımız TPAM gibi önemli bir çözümü Türkiye pazarına da sunma imkanı sağlayacağı için çok heyecanlıyız.” sözleriyle dile getirdi.
ETİKETLER : starlink
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun