İşbirlikleri 20 AĞUSTOS 2015 / 09:06

Sony Mobile, GoodWorks’e iletişimini emanet etti

Sony Mobile Türkiye, iletişim hizmetleri için iş ortağı olarak GoodWorks İletişim Danışmanlığı’nı seçti.Ergun Gümrah başkanlığında faaliyetlerini sürdüren ve sektörde 15 yıllık deneyime sahip ekibiyle GoodWorks; Sony Mobile Türkiye’ye stratejik iletişim danışmanlığı, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, kriz iletişimi, itibar yönetimi ve lider iletişimi alanlarında hizmet verecek.

GoodWorks’un portföyünde Boyner Grup’un akıllı telefonlar üzerinde çalışan ve dünyada bir ilk olma özelliği taşıyan uygulaması Hopi, Türkiye’nin sağlıkta referans kurumlarından Anadolu Sağlık Merkezi, gelişmiş teknolojileriyle dünyanın en büyük özel göz hastanesi olan Dünyagöz Hastanesi, dünyaca ünlü spor giyim markası PUMA, Avrupa’nın en başarılı doğrudan satış şirketlerinden LR Health & Beauty, Amerika’nın köklü ve öncü guruplarından Spectrum Brands, VARTA, Russell Hobbs ve Remington, Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi ve EL-Bİ Elektrik yer alıyor.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun