İşbirlikleri 01 EYLÜL 2015 / 14:52

SkyAtlas, SUSE ile işbirliğine gitti

Yapılan işbirliği ile, SkyAtlas SUSE’nin Türkiye’deki ilk bulut servis sağlayıcı iş ortağı oldu.Kritik iş uygulamaları için kurumsal bulut altyapısı sunan SkyAtlas, müşterilerine bulut sunucuları üzerinde saatlik olarak SUSE Linux Enterprise Server (SLES) kullanımı ile kullanıcılara sunduğu avantajlardan öne çıkanlar şu şekilde sıralanıyor:

Kullandığın kadar ödeme

Kurumlar, SkyAtlas’ın bulut çözümleri için tıpkı elektrik tüketimine benzer şekilde yalnızca kullandığı saat kadar ödeme yapıyor, gereksiz IT yatırımı yapmadan maliyetlerini düşürüyor.

Hızlı ve esnek IT

Aylar süren IT altyapı tedariki, kurulumu ve konfigürasyonu ile zaman kaybetmeden, kurumlar 1 dakikadan az sürede çalışır haldeki en son SUSE Linux Enterprise Server ortamına erişim imkanına kavuşuyor. Üstelik esnek SkyAtlas altyapısı ile ihtiyaç anında büyüyüp küçülebilen bir IT altyapısına sahip olmak da mümkün.

Kesintisiz ve Güvenli Altyapı

SUSE ve SkyAtlas’ın kurumsal IT uygulamalarındaki bilgi birikimi ile kurumlar kritik iş uygulamaları için kesintisiz ve yüksek güvenlikli bir IT altyapısına kavuşuyorlar.

Dünya standartlarında bulut altyapısını Türkiye’deki kurumlara sunabilmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getiren SkyAtlas Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Müfit Süer sözlerini şu şekilde sürdürdü: “MENA bölgesinin ilk ve tek OpenStack tabanlı bulut servis sağlayıcısı SkyAtlas olarak müşterilerimizi her zaman memnun edecek kurumsal bulut altyapı hizmetini sunuyoruz. Türkiye’nin yanı sıra bölgenin de lider Hizmet olarak Altyapı (IaaS) sağlayıcısı olma yolunda hızla ilerliyoruz. SUSE’nin dünyada en fazla tercih edilen Linux tabanlı sunucu işletim sistemini müşterilerimize bulut platformumuz üzerinden hazır olarak sunmaktan gurur duyuyoruz.”

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun