İşbirlikleri 08 ŞUBAT 2016 / 14:29

SHERPA ve Frosmo işbirliğine gidiyor

Günümüzde bütün teknolojiler dönüşüm optimizasyonu ile zamanı ve enerjiyi verimli kullanmamızı sağlamayı amaçlıyor.

SHERPA, Frosmo çözüm ortaklığı ile yerli ve global müşterilerine veri ve davranış analizleri, sezgisel analiz, hipotez geliştirme, kullanıcı deneyimi tasarımı, kullanıcı arabirimi tasarımı ve çok daha fazlası ile ilgili hizmetler de sunmaya başlayacak.

Frosmo Türkiye Ülke Müdürü Suphi Özgür Cankurt, SHERPA ile gerçekleştirdikleri çözüm ortaklığı ile ilgili "SHERPA, geliştirdiği CRO yaklaşımı ve UI konusundaki deneyimli ekibinin yani sıra, iletişim yetenekleriyle de iş süreçlerini hem verimli hem de sonuç odaklı yönetebileceğini göstererek Türkiye’deki 'UX İş Ortağımız' oldular" dedi.

SHERPA Başkanı Yakup Bayrak ise Cankurt’un sözlerine; “Frosmo gibi güçlü çözümlere sahip bir firma ile dijital varlıkların performansını temele kadar inip sıfırdan yapılandırmak yerine, verimliliği ön planda tutarak iyileştirmeyi hedefliyoruz. Dönüşüm optimizasyonunun temelini oluşturan bu iyileştirme ile web ve mobil projelerin dönüşüm oranlarında dikkat çeken artışlar sağlamayı amaçlıyoruz” şeklinde devam etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun