İşbirlikleri 08 ŞUBAT 2016 / 14:29

SHERPA ve Frosmo işbirliğine gidiyor

Günümüzde bütün teknolojiler dönüşüm optimizasyonu ile zamanı ve enerjiyi verimli kullanmamızı sağlamayı amaçlıyor.

SHERPA, Frosmo çözüm ortaklığı ile yerli ve global müşterilerine veri ve davranış analizleri, sezgisel analiz, hipotez geliştirme, kullanıcı deneyimi tasarımı, kullanıcı arabirimi tasarımı ve çok daha fazlası ile ilgili hizmetler de sunmaya başlayacak.

Frosmo Türkiye Ülke Müdürü Suphi Özgür Cankurt, SHERPA ile gerçekleştirdikleri çözüm ortaklığı ile ilgili "SHERPA, geliştirdiği CRO yaklaşımı ve UI konusundaki deneyimli ekibinin yani sıra, iletişim yetenekleriyle de iş süreçlerini hem verimli hem de sonuç odaklı yönetebileceğini göstererek Türkiye’deki 'UX İş Ortağımız' oldular" dedi.

SHERPA Başkanı Yakup Bayrak ise Cankurt’un sözlerine; “Frosmo gibi güçlü çözümlere sahip bir firma ile dijital varlıkların performansını temele kadar inip sıfırdan yapılandırmak yerine, verimliliği ön planda tutarak iyileştirmeyi hedefliyoruz. Dönüşüm optimizasyonunun temelini oluşturan bu iyileştirme ile web ve mobil projelerin dönüşüm oranlarında dikkat çeken artışlar sağlamayı amaçlıyoruz” şeklinde devam etti.