İşbirlikleri 05 ŞUBAT 2016 / 14:18

SES ve Inter Media Group ortaklığı uzuyor

Bugün SES S.A, 5 derece Doğu’daki ASTRA 4A üzerinden TV kanalları yayınına ek kapasite sağlamak için, Ukrayna’nın en büyük medya grubu Inter Media Group ile çok yıllık bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

Inter Media Group anlaşma uyarınca, iki lider kanalı olan Inter ve NTN’ye ek olarak, ASTRA 4A üzerinden yayın yapmak üzere altı ek kanal kapasitesine daha sahip olacak. Bu anlaşma, SES’in Ukrayna pazarında lider konumunu güçlendirirken, SES hali hazırda, ülkedeki en çok izlenen 15 kanalın da yayınını yapmakta.

SES 2015 yılının sonunda, küresel uydu filosu üzerinden yayın yapan toplam 7268 TV kanalıyla rekor sayıya ulaşmıştı. Uydu endüstrisinin geri kalanında görülen yüzde 2’lik büyümeyle karşılaştırıldığında, SES, son 12 ay içinde yüzde 11,3’lük çok önemli bir kanal büyümesi gerçekleştirmişti. Bu üstün performans, Orta ve Doğu Avrupa bölgesi dahil olmak üzere, gelişmekte olan piyasalardaki SES video işinin devam eden küreselleşmesinden istifade etmekte.
 
ETİKETLER : Inter Media Group Ses
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun