İşbirlikleri 16 NİSAN 2015 / 16:32

SAP ve Aras Kargo güçlerini birleştirdi

SAP ve KOBİ’ler için stratejik bir yol arkadaşı olmayı hedefleyen Aras Kargo, güçlerini birleştirdi. Aras Kargo, SAP’nin KOBİ’ler için rekabetçilik, kârlılık ve verimlilik artışı sağlayan yenilikçi çözümü SAP Business One’ı seçti

Miren Danışmanlık tarafından SAP Business One ile entegre edilen kargo yönetim ve takip sistemiyle Aras Kargo ve SAP Türkiye, KOBİ’lerin işini kolaylaştırıp, verimlilik ve karlılıklarını artırmaya artık birlikte destek oluyor.

SAP, sektörlerin sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamak vizyonuyla yeni bir iş birliğine imza attı. Aras Kargo ve SAP, güçlerini SAP Business One kurumsal kaynak yönetimi çözümünde bir araya getirdi. Hızlı, tam zamanında faturalama, satış ve dağıtım yönetimi konularında KOBİ’lere hizmet sunan Business One projesi sonucunda artık KOBİ’ler de kurumsal kaynak planlamanın sağladığı verimlilik ve kârlılık artışından faydalanarak maliyetlerini düşürebilecek. Verilere gerçek zamanlı erişim, ücretsiz raporlama, mobil uygulama araçlarını barındıran SAP Business One, KOBİ’lerde kontrolün artırılmasını sağlarken, iş süreçlerini de otomatikleştirerek izlenebilir hale getiriyor.

SAP Ekosistem ve Satış Direktörü Selçuk Öznal, açılış konuşmasında, Türkiye ekonomisinin itici gücü olan KOBİ’lere destek verme vizyonuyla, onların iş süreçlerine değer katacak yazılım ve iş uygulamaları geliştirdiklerini ve SAP Business One’ın, işletmeler için rekabetçilik, verimlilik ve kârlılık artışı sağlayarak maliyetlerin azalmasını ve tasarruf imkanları yaratmayı hedeflediğini dile getirdi. Perakende, otomotiv, hizmet, hızlı tüketim ve dağıtım gibi ana sektörler olmak üzere 150’nin üzerinde ülkede 47 bin firmadaki bir milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan SAP Business One çözümünün, Türkiye’deki şirketler tarafından da büyük ilgi görmesinden mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi.

Aras Kargo Ticari Başkanı Erkin Murat Küçük, “Ulusal ve uluslar arası kargo sektörüne baktığımızda hayati önem taşıyan üç parametre bulunuyor. Bunlar gönderinin mükemmel taşınması, ilgili dokümantasyonun mükemmel olması ve bilginin mükemmel bir şekilde eş zamanlı bir noktadan bir noktaya ulaştırılması.. Günümüzde mükemmel hizmet anlayışını benimseyen şirketler hizmetlerinde fark yaratarak kalıcı olabiliyor ve pazarda kendilerine bir yer edinebiliyorlar. Aras Kargo entegrasyonu ile SAP Bussiness One, iş hayatının önemli önceliklerini karşılayacak bir ürün.. Türkiye’nin öncü ve yenilikçi kargo markası olarak, iş dünyasına bir yeniliğimizi daha duyurmaktan mutluyuz” dedi.

 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun